Doručovanie objednávok

Balíky sú odosielané maximálne do 14 dní po obdržaní platby a doručené sú maximálne do troch dní po odoslaní. Zásielky momentálne odosielame len prostredníctvom Slovenskej pošty a to buď ako doporučený list alebo ako balík na konkrétnu adresu (nejedná sa však o kuriéra). 

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od konkrétneho typu platby. V prípadne, že by ste chceli do už odoslanej objednávky niečo doplniť, prosím čím skôr nás konktaktujte buď telefonicky alebo e-mailom. 

Slovenská pošta - doporučený list

Dodanie do 2 až 3 dní od odoslania. Po odoslaní Vám vieme poskytnúť tracking number pre sledovanie zásielky. Cena tohto spôsobu doručenia je 2,90€ pri platbe prevodm na účet alebo 4,50€ pri dobierke.

Slovenská pošta - Balík na adresu (domov, BalíkoBOX, na poštu)

Dodanie do 1 až 2 dní od odoslania. Po odoslaní Vám vieme poskytnúť tracking number pre sledovanie zásielky. Cena tohto spôsobu doručenia je 4,00€ pri platbe prevodm na účet alebo 5,50€ pri dobierke.

  • Balík na adresu – doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku.                           
  • Balík na poštu - ako dodaciu adresu prosím vyplňte adresu konkrétnej pošty, na ktorú si želáte balík odoslať.
  • Uloženie balííka v BalíkoBOXe - ako dodaciu adresu prosím vyplňte adresu BalíkoBOXU, v ktorom má byť balíček uložený.

Doručenie do ČR

V prípade záujmu o odoslanie objednávky do ČR nám prosím napíšte pred odoslaním objednávky e-mail, v ktorom sa individuálne dohodneme na výške poštovného a spôsobe odoslania zásielky.