Lokálna značka detského oblečka

V našej malej dielničke šijeme oblečko pre deti každého veku a rozmeru, v najrôznejších farbách a vzoroch, veľakrát podľa Vašej fantázie a prianí. V našich vecičkách kombinujeme kvalitu, pohodlný strih a príjemný materiál, takže z pekného oblečka máme radosť aj my dospeláci, avšak najmä deti, ktorým sa oblečenie parádne nosí. Pri šití využívame dlhoročné skúsenosti v odevnom priemysle, takže sa nezľakneme ani požiadaviek náročnejších zákazníkov. 


Avšak kto je vlastne tá Anička?

Anička je babkou troch malých nezbedníkov, vďaka ktorým naša značka pred pár rokmi vznikla. Postupom času sme vycibrili naše strihy, objavili tie najlepšie materiály, v ktorých sa deti cítia ako v bavlnke a ušili stovky kusov oblečka, ktoré sa nosí naprieč celou krajinou. :) V každom kúsku sa snažíme zachovávať hravú detskú dušu, či už sa jedná o výber vzorov alebo strihov vecičiek.

Od Aničky je mladá rodinná značka, ktorá vznikla v roku 2018 a za ktorej tvorbou stojí práve Anička a jej dve dcéry, Kristína a Michaela. Naše vecičky sú väčšinou limitované kúsky, ktoré Vám vieme veľakrát upraviť podľa Vašich predstáv.

Vitajte u Aničky!

20200921_175418.jpg